Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Caren

Telefon numarası : 0086-13818020601

Naber : +8613816748090

Shanghai Printyoung International Industry Co.,Ltd

Shanghai Printyoung Uluslararası Industry Co, Ltd

  • Shanghai Printyoung International Industry Co.,Ltd
  • Shanghai Printyoung International Industry Co.,Ltd
  • Shanghai Printyoung International Industry Co.,Ltd
  • Shanghai Printyoung International Industry Co.,Ltd
  • Shanghai Printyoung International Industry Co.,Ltd
Ana Pazar: Güney Amerika , Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar Printyoung No. Çalışanları
Yıllık satış Yıl kurulan 2008
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

Shanghai Printyoung International Industry Co, Ltd profesyonel bir baskı ve paketleme ekipmanları üreticisi ve tedarikçisi konumundadır. Firmamız Şangay, Çin bulunmaktadır. Ve biz Zhejiang, Shandong ve Guangdong eyaletinde fabrikalar var. Halkımız baskı alanında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Firmamız Intertek BV ve SGS tarafından Fabrika Denetim geçti.

Geçmiş
2008 yılından bu yana, baskı ve paketleme ekipmanlarının çeşitli profesyonel sergilerine aktif olarak katılmaktayız. Şimdiye dek, yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 20 sergilere katıldık. Müşteriler ve akran şirketleri ile iletişim kurmak için her fırsatı değerlendirerek, sürekli iyileştirme ve geliştirme yaşıyoruz.

Gerçekten onların ihtiyaç ve ihtiyaçlarını bilmek için aktif olarak saygıdeğer müşterilerimize dinleyin. Buna paralel olarak müşterilere daha fazla fayda sağlamayı amaçlıyor, mükemmellik elde etmek için makinelerimizi sürekli iyileştiriyoruz. Altı yıllık çabalarla Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, vb. Ülkelerdeki yaklaşık 55 ülkeye prim baskı presleri ve ambalaj makineleri ihraç ettik. Ayrıca, yetenekli yurtdışı temsilcileri kullanıcılarımız tarafından övgüyle karşılandılar. ve müşterilerine dünyanın her yerinde.

Şu ana sergilere katıldık:


1. & nbsp; Mayıs 2008, Almanya - DRUPA PRINT MEDYA FUARI
DRUPA dünyadaki en büyük baskı ekipmanları sergisidir: bir dünya, bir Drupa. Birçok uluslararası ajan ile tanıştık ve 50 milyon dolar değerinde sipariş aldık. Ürünlerimiz müşterilerin geniş bir tanıma elde etmişti.


2. & nbsp; Nisan 2009, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri - GULF PRINT & amp; KÜRESEL PAKET 09

Gulf Print & amp; Gulf Pack, Ortadoğu'da önemli bir sergidir. Orta Doğu'dan birtakım müşterilerle tanıştık ve işbirliği ilişkisi kurduk.


3. & nbsp; Eylül 2009, Ürdün - Çin Fuarcılık


4. 2009, Chicago, ABD - BASKI 09
PRINT, ABD'de her 4 yılda bir düzenlenen değerli bir sergidir. Amerika'dan çok sayıda müşteriyle tanıştık.

5. 2009, Pekin, Çin - YAZDIR CHINA 2009
PRINT CHINA, Çin'de her 4 yılda bir düzenlenen en büyük fuardır.

6. 2010, Meksika - EXPOGRAFICA 2010
EXPOGRAFICA, Meksika'daki en büyük basım sergisidir. Ofset baskı makinemizi ve klasör yapıştırıcıyı orada aldık. Müşteriler, baskı ekipmanlarımızın ve paketleme ekipmanımızın mükemmel performansından oldukça memnundu. Sonuç olarak çok sayıda sipariş imzaladık.

7. Mayıs, 2012, Almanya - DRUPA 2012

8. 2013, Meksika - EXPOGRAFICA 2013

9. 2013, Dongguan, Çin - SINO CEPHE KARTON 2013

10. & nbsp; 2013, Pekin, Çin - PRINT CHINA 2013

11. & nbsp; 16-22 Temmuz 2014 Brezilya - EXPOPRINT LATIN AMERICA 2014

Buna ek olarak, 14-17 Kasım, 2014, Şangay, Çin'de Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlenen ALL IN PRINT 2014'e katılacağız. Vesilesiyle yeni baskı ekipman ve paketleme ekipmanlarımızı sergileyeceğiz. Sizinle orada buluşmayı dört gözle bekliyoruz!

Hizmet
Müşterilerin ihtiyaçlarına göre kağıt kutular, kartonlar, kağıt torbalar, kitaplar, dergiler ve diğer kağıt ürünlerinin imalatına yönelik çeşitli ekipman çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Yüksek verimli hizmet sunma ve ekipmanınızın düzgün çalışması ve istikrarlı bir sistemi garanti etme kapasitesine sahibiz.

1. Profesyonel teknisyenler sizinle etkili bir iletişim kuruyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve sizin için en ekonomik çözümü özelleştiriyor. Bu arada, ekipmanlarımızı gereksinimlerinize uygun olarak iyileştirmekten mutluluk duyuyoruz, böylece ekipmanımız gerekli özelliklerle birlikte ürün üretmeye uygun hale geliyor.

2. Kapsamlı destek ağı sayesinde baskı ekipman ve paketleme ekipmanlarımızı global olarak taşıyabiliriz. Dünya çapındaki ajanlarımızla, müşterilerimize ihtiyaç duydukları şekilde hızlı bir şekilde ekipman ve tamamlayıcı aksesuarlar sağlayabiliriz.

3. Ürün incelememizle ilgili resim ve videolar size gönderilecektir ve teslimattan önce onayınızı isteyeceğiz. Bu nedenle, ekipmanımızı satın aldığınızdan emin olun. </ P>

4. Teknik personelimiz yerinde kurulum ve devreye alma için ayarlanabilir. Alternatif olarak, bize birisini de gönderebilirsiniz, kurulum ve çalıştırma konusunda ücretsiz eğitimler yapacağız.

5. Tüm baskı makinelerimiz ve paketleme makinelerimiz için bir yıl garanti verilmektedir. Garanti süresince ürünün kalite sorunları varsa, ücretsiz yedek parçalar sunmak isteriz.

6. Ekipmanın fiili kullanım durumunu anlamak için müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret edeceğiz. Biz sizi dikkatle dinleyeceğiz ve daha da gelişmeler yapacağız.

7. Uzaktan teknik destek sağladığımız için lütfen telefon, video ve e-posta yoluyla sorununuzu bildirin; teknisyenlerimiz size hızlı bir şekilde bir el verecektir.

8. Baskı makinelerimiz ve paketleme makinelerimiz için ömür boyu teknik destek sunuyoruz.

Ekibimiz

  • Adil from Morogo

    Adil