Mesaj gönder

Kolay Kullanım Kağıt Kesme Makinesi, Atık Çıkartmalı Kesilmiş Kağıt Kesme

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PRINTYOUNG
Sertifika: CE
Model numarası: QPM-920
Min sipariş miktarı: 1 Takımları
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: ödemenizi aldıktan sonra 30 iş günü
Ödeme koşulları: T/T veya Western Union
Yetenek temini: aylık 30 setleri
Maks. Kağıt Boyut: 920x650mm MinPaper Boyutu: 360 x 290 mm
Max.Cutting Boyutu: 900 X 620 mm Hız: 4800pcs / h
Vurgulamak:

kağıt kesme makineleri

,

kırışmalar ve kesme makineleri

Kolay Kullanım Kağıt Kesme Makinesi, Atık Çıkartmalı Kesilmiş Kağıt Kesme

Özellikler:

model

QPM-920

Maks. Kağıt boyutu

920x650mm

Min. Kağıt boyutu

360 x 290 mm

Maks. Kesim Boyutu

900 X 620 mm

Kesim Hassasiyeti

≤ ± 0.125 mm

hız

4800pcs / h

Kağıt Yemi Kazık Yüksekliği

1 250 mm

Kağıt Teslimat Kazık Yüksekliği

1 000 mm

Ana Moto Gücü

11kw

Motor gücü

18kW

Makina ağırlığı

10t

Genel boyutları

4200x3600x2030mm

Maksimum-Kesme basıncı

150t

Kağıt türü

Kurul kağıdı

0.12-2mm

oluklu

≤4mm

Minimum tutucu boyutu

7mm

Açıklama :

Makine bilimsel yapı ile profesyonel precessing, operasyon, prefesssional güvenlik performansı, darbe basıncı yüksek benefit.Pa paa kurulu, oluklu mukavva, PP, PVC, konkav-dışbükey baskı vs için yüksek basınç yapmak için yapılan kolaylaştırır. Uygulamanın geniş bir alan, uzun servis ömrü.

İlave Feture:

Otomatik besleme cihazı

Cihaz, Avrupa teknolojisi güçlü emme kafası kullanmaktadır. 4 emme 5 besleme düzeneği, ayarlanabilir emme kanalı, her iki tarafta hava emme aygıtı, pürüzsüz, istikrarlı beslenme sağlamak için. kağıt stiline ve farklı açılı eğilme biçimine göre ayarlama yaparak vahşi uygulama yelpazesine ulaşın. 2 grup lazer kontrol cihazı çarpışmayı önlemek için, kesintisiz beslenme systerm ile iş verimliliğini artırmak için.

Kalıp kesim


Yüksek mukavemetli reçine kumuyla işlenmiş döküm, kalıpta kesme stresini alıp yüksek hızda pürüzsüz bir şekilde çalışırken daha az deformasyona neden olmak için yüksek hassasiyetli solucan ve sonsuz dişliyi tahrik eden hava kavraması. Yüksek hızlı aralıklı cihaz drived Almanya zincir, alüminyum alaşım özel işlem, iki konuma hassas sağlamak için. Çerçeve, hava kilitleme aygıtı, ciro değiştirme kalıpını kolayca değiştirir. Paslanmaz çelik taban plakası, ikinci kalıp değiştirme, konkav-dışbükey kesme, kalıp değiştirme ve zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamak için 5 + 2 tip gruplar (isteğe bağlı) kullanabilir. Basıncın daha kolay ayarlanması için otomatik basınç ayar cihazı (opsiyonel) ve
kontrol edilebilir.

besleme


Adobt senkron nakliye, pürüzsüz koşu, hava yayıyla besleme rafları, işlemi daha kolay hale getirebilir. Ayarlanabilir ön gösterge lokasyon cihazı, lokasyonu daha hassas hale getirmek için ithal edilen lazer lokasyon cihazı ile her iki tarafta Push, pull, çift amaçlı tip yan gauge var. Besleme hassasiyeti, pürüzsüzlüğünü sağlamak için boş kağıt, çarpık kağıt, çift sayfalı kontrol cihazı da var, kağıt israfını azaltın. tek noktadan kavrama fonksiyonu her zaman besleme ve kesme ayırma yapabilir veya senkron kombine ederek işlemi daha kolay yapar.

soyunma


Çerçevenin altındaki yukarıdaki çerçeve, orta çerçeve ile yapılan sıyırma cihazı. Bu 3 bağlantı çerçevesi gücü kolayca gönderebilir, kam mili eğrisel hareketi, açma istikrarını artırabilir. Orta hat çerçevesiyle kalıpları hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hazır raflar (opsiyonel), dizgi zamanını azaltmak için Önceden dizmeyi makinenin dışında bırakabilir. Ömrünü uzatmak için havanın soyulması durduruldu.

teslim


Adobt mekanik sürücü fırça basın kağıt cihazı, çift yönlü üfleme cihazı ile daha düzgün bir şekilde kağıda dökülür. Kağıt dolduktan sonra Hız düşürmeyi veya durdurmayı ayarlayın, aynı zamanda yardım cihazı ile kesintisiz deliery'yi seçebilir, hava kontrollü numuneler alabilir, herhangi bir sayıdaki parça kağıdı için lable yapabilir, ayar parçaları fonksiyonuna ulaştıktan sonra auotmatic durmasını ayarlayabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Ms Caren

Telefon numarası : +8613818020601

Naber : +8613816748090