Mesaj gönder

Oluklu Mukavva için Atık Çıkartma Kağıdı Kesme Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PRINTYOUNG
Sertifika: CE
Model numarası: AEM1080C
Min sipariş miktarı: 1 Takımları
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: ödemenizi aldıktan sonra 30 iş günü
Ödeme koşulları: T/T veya Western Union
Yetenek temini: aylık 30 setleri
Maks. Kağıt Boyut: 1080x780mm MinPaper Boyutu: 450 x 400 mm
Max.Cutting Boyutu: 1075X770 mm Hız: 6800pcs / h
Vurgulamak:

kağıt kesme makinesi

,

kırma ve kesme makinesi

Oluklu Mukavva için Atık Çıkartma Kağıdı Kesme Makinesi

Özellikler:

model

AEM1080C

Maks. Kağıt boyutu

1080x780mm

Min. Kağıt boyutu

450 x 400 mm

Maks. Kesim Boyutu

1075X770 mm

Kesim Hassasiyeti

≤ ± 0.125 mm

hız

6800pcs / h

Kağıt Yemi Kazık Yüksekliği

1350 mm

Kağıt Teslimat Kazık Yüksekliği

1 300 mm

Ana Moto Gücü

11kw

Motor gücü

17.8Kw

Makina ağırlığı

14t

Genel boyutları

6800x3780x2250mm

Maksimum-Kesme basıncı

300t

Kağıt türü

Kurul kağıdı

0.12-2mm

oluklu

≤4mm

Minimum tutucu boyutu

7mm

Açıklama :

Makine bilimsel yapı ile profesyonel precessing, operasyon, prefesssional güvenlik performansı, darbe basıncı yüksek benefit.Pa paa kurulu, oluklu mukavva, PP, PVC, konkav-dışbükey baskı vs için yüksek basınç yapmak için yapılan kolaylaştırır. Uygulamanın geniş bir alan, uzun servis ömrü.

Otomatik besleme cihazı

Cihaz, Avrupa teknolojisi güçlü emme kafası kullanmaktadır. 4 emme 5 besleme düzeneği, ayarlanabilir emme kanalı, her iki tarafta hava emme aygıtı, pürüzsüz, istikrarlı beslenme sağlamak için. kağıt stiline ve farklı açılı eğilme biçimine göre ayarlama yaparak vahşi uygulama yelpazesine ulaşın. 2 grup lazer kontrol cihazı çarpışmayı önlemek için, kesintisiz beslenme systerm ile iş verimliliğini artırmak için.

Kalıp kesim


Yüksek mukavemetli reçine kumuyla işlenmiş döküm, kalıpta kesme stresini alıp yüksek hızda pürüzsüz bir şekilde çalışırken daha az deformasyona neden olmak için yüksek hassasiyetli solucan ve sonsuz dişliyi tahrik eden hava kavraması. Yüksek hızlı aralıklı cihaz drived Almanya zincir, alüminyum alaşım özel işlem, iki konuma hassas sağlamak için. Çerçeve, hava kilitleme aygıtı, ciro değiştirme kalıpını kolayca değiştirir. Paslanmaz çelik taban plakası, ikinci kalıp değiştirme, konkav-dışbükey kesme, kalıp değiştirme ve zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamak için 5 + 2 tip gruplar (isteğe bağlı) kullanabilir. Basıncın daha kolay ayarlanması için otomatik basınç ayar cihazı (opsiyonel) ve
kontrol edilebilir.

besleme


Adobt senkron nakliye, pürüzsüz koşu, hava yayıyla besleme rafları, işlemi daha kolay hale getirebilir. Ayarlanabilir ön gösterge lokasyon cihazı, lokasyonu daha hassas hale getirmek için ithal edilen lazer lokasyon cihazı ile her iki tarafta Push, pull, çift amaçlı tip yan gauge var. Besleme hassasiyeti, pürüzsüzlüğünü sağlamak için boş kağıt, çarpık kağıt, çift sayfalı kontrol cihazı da var, kağıt israfını azaltın. tek noktadan kavrama fonksiyonu her zaman besleme ve kesme ayırma yapabilir veya senkron kombine ederek işlemi daha kolay yapar.

soyunma


Çerçevenin altındaki yukarıdaki çerçeve, orta çerçeve ile yapılan sıyırma cihazı. Bu 3 bağlantı çerçevesi gücü kolayca gönderebilir, kam mili eğrisel hareketi, açma istikrarını artırabilir. Orta hat çerçevesiyle kalıpları hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hazır raflar (opsiyonel), dizgi zamanını azaltmak için Önceden dizmeyi makinenin dışında bırakabilir. Ömrünü uzatmak için havanın soyulması durduruldu.

teslim


Adobt mekanik sürücü fırça basın kağıt cihazı, çift yönlü üfleme cihazı ile daha düzgün bir şekilde kağıda dökülür. Kağıt dolduktan sonra Hız düşürmeyi veya durdurmayı ayarlayın, aynı zamanda yardım cihazı ile kesintisiz deliery'yi seçebilir, hava kontrollü numuneler alabilir, herhangi bir sayıdaki parça kağıdı için lable yapabilir, ayar parçaları fonksiyonuna ulaştıktan sonra auotmatic durmasını ayarlayabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Ms Caren

Telefon numarası : +8613818020601

Naber : +8613816748090