Mesaj gönder

Yüksek Otomasyon Kılıfı Laminasyon Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PRINTYOUNG
Sertifika: CE
Model numarası: SAFM - 800A
Min sipariş miktarı: 1 Takımları
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: ödemenizi aldıktan sonra 30 iş günü
Ödeme koşulları: T/T veya Western Union
Yetenek temini: aylık 30 setleri
Max kağıt boyutu: 780 x 1040mm Min Kağıt Boyutu: 300 × 300 mm
laminasyon hızı: 0-50m / dak Kağıt Kalınlığı: 100-500gsm
Brüt Güç: 18KW
Vurgulamak:

kağıt laminasyon makinesi

,

ekstrüzyon laminasyon makinesi

Yüksek Otomasyon Kılıfı Laminasyon Makinesi İnsancıl Operasyon SAFM - 800A

Özellikler:

Model numarası. SAFM - 800A
Maksimum Kağıt Boyutu 780 x 1040mm
Min Kağıt Boyutu 300 x 300mm
Laminasyon Hızı 0-50m / dakika
Kağıt Kalınlığı 100-500gsm
Toplam güç 18kW
Genel boyutları 5300 x 1630 x 1650mm
Ağırlık 2500kgs

Açıklama :


SAFM - 800A tam otomatik laminatör, yapışkan olmayan film laminasyonu ve önceden yapıştırılmış film laminasyonuna uyacak yeni tasarımlardan biridir. Bu laminasyon makinesi, besleme sistemi, laminasyon sistemi ve kesme sistemi ile kağıt toplama ve geri sarma sisteminden oluşur. Elektrikli ve pnömatik cihazlar programlanabilir kontrol (PLC) sistemi ile kontrol edilir. Ve operatör dokunmatik ekranda makineyi kolayca çalıştırabilir. Isıtma rulosu, lamine etme sıcaklığını hassaslaştırmak ve dengelemek için mükemmel ısı kalitesine sahip yerleşik yağ ısıtma sistemini benimser. Bu makine, kompakt yapının, yüksek otomasyonun, insanileştirilmiş operasyon tasarımının özelliklerini merkezileştirir ve büyük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçimdir.


UYGULAMALAR: Yapışkan olmayan film ve önceden yapışmış filmler için

1. Otomatik kağıt besleyici kağıtları otomatik olarak beslemek için yağsız vakum pompası kullanır.
2. Otomatik kağıt besleme sistemi fotoelektrik ve mekanik sistemler tarafından kontrol edilen kağıt koruyucusu ve kağıt koparma koruyucusu ile donatılmıştır. Hiçbir kağıt veya kağıt kopması meydana geldiğinde, makine kendi kendini korumak için otomatik olarak duracaktır.
3. İnsan-makine arayüz sistemi: renkli dokunmatik ekran makinenin çalışmasını kolaylaştırır. Dokunmatik ekranda, operatör kağıt ebadı, bindirme uzunluğu ve çalışma hızı vb. Girdiğinde, makine tamamen otomatik işlem gerçekleştirebilir. Dokunmatik ekranda, makinenin çalışma durumu her an kontrol edilebilir.
4. Taşıma masası hava aspiratörü ve önden yatırma vb. Ile donatılmıştır ve kağıt nakliyesi ve örtüşen istikrarlı ve düzenli olmasını garanti eder.
5. Yüksek hassasiyetli krom kaplama ısıtma silindiri, sıcaklık kontrolünde mükemmel performansa sahip dahili yağ ısıtma sistemi ile donatılmıştır. Laminasyon sıcaklığı uygulamalar üzerine ayarlanabilir.
6. Hidrolik basınç sistemi, iyi laminasyon kalitesini garanti etmek için otomatik olarak büyük ve sabit bir basınç sağlar.
7. Hava genleşme şasisi filmi serbest bırakır ve filmin serbest kalmasını sağlar ve ayrıca film rulosunun yüklenmesi ve boşaltılmasını daha rahat hale getirir.
8. Hava genleşme şaftının ve frenleme tertibatı kombinasyonu, filmin serbest bırakma gerginliğini ve hızını ayarlayabilir.
9. Eğrilmemiş cihaz: Eğrilmemiş cihaza girerken katlı kağıt aynı anda düzleştirilecek ve kesildikten sonra tekrar eğmemeyecektir.
10. Kağıt alma ünitesi, sadece titreşimli alıcı tabla ile sargı silindiri ile donatılmıştır. Kesildikten sonra, lamine kağıt otomatik olarak titreşimli alıcı tablasına gönderilir ve siparişe konur. Lamine kağıt kesilmezse, sargı silindiri ile otomatik olarak sarılabilir.

İletişim bilgileri
Ms Caren

Telefon numarası : +8613818020601

Naber : +8613816748090