Mesaj gönder

FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi

Temel bilgi
Marka adı: PRINTYOUNG
Sertifika: CE
Model numarası: FM-1100
Min sipariş miktarı: 1 set
Fiyat: US 46000 Set
Ambalaj bilgileri: Uzun mesafe karayolu taşımacılığına ve çeşitli hava koşullarına uygun, neme ve darbeye dayanıklı amb
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Ayda 30 Set/Set
Menşe yeri: Zhejiang, Çin Tahrikli tip: Elektrikli
Uygulanabilir Endüstriler: Üretim tesisi Showroom Konumu: Mısır, İtalya, Fas, Cezayir, Güney Afrika
Video çıkış denetimi: Verilmiştir Makine Test Raporu: Verilmiştir
Ağırlık: 9500 kg Garanti: 1 yıl
Türü: Laminasyon makinesi Durum: Yeni
Otomatik Derecelendirme: Otomatik Voltaj: 380V
Boyut: 9600*2600*2700 mm <i>Max.</i> <b>Maks.</b> <i>Paper Size</i> <b>Kağıt boyutu</b>: 1000*1080 mm
<i>Min.</i> <b>dak.</b> <i>Paper Size</i> <b>Kağıt boyutu</b>: 285*350mm Önerilen Kağıt Kalınlığı: 100 - 500 g/m2
Önerilen Film Kalınlığı: 8 ~ 35 mikron Maks. hız: 100 m/dak
Tur Doğruluğu: ± 2 mm Normal Laminasyon Basıncı: 5 ~ 15 MPa
Kaplama Tutkal Miktarı: 3 ~ 8 g/m^2 çalışma gücü: 25 ~ 40 kW
Vurgulamak:

Çok fonksiyonel Dikey Film Laminasyon Makinesi

,

Yuvarlak Bıçak Film Laminasyon Makinesi

,

Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi

FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 0
FM-1100 Otomatik Dikey Laminasyon Makinesi
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 1
Özellikleri
FM-1100 serisi tam otomatik dikey laminatör, su bazlı yapıştırıcı ve termal laminatör çok fonksiyonlu için tasarlanmıştır.Tek tıklamayla başlaYüksek otomasyon, yüksek laminat hızı, yüksek hassasiyet ve elektrikli cihaz programlanabilir sistemle merkezileştirilmiştir.dokunmatik ekran kullanımı kolay.
1.Automatik Yüksek Hızlı Besleyici
Yüksek hızlı pnevmatik ofset besleyiciyi kullanın,100m/min'e kadar hız. Ön yükleme sistemi, durmaksızın beslemeyi gerçekleştirebilir,iş verimliliğini açıkça artırır.
2. Yüksek hassasiyetli tur kontrolü
Servo kontrollü ± 2 mm'lik bir döngü, besleyici ile senkronize olur, yüksek hassasiyetli ön yatak ve pnevmatik yan yatak düzenleyicisi doğru ve istikrarlı bir pozisyon sağlar.
3. Otomatik kapatma koruma sistemi
Kağıt sıkıntısı, kırık kağıt ve kağıt örtüşmesi durumunda, fotoelektrikle kontrol edilen otomatik kapatma koruma cihazlarıyla donatılmıştır.
4- Kurutma ve ısıtma sistemi.
800 mm çapında büyük bir ısıtıcı rulo, aynı zamanda kurutma kanalı termal dolaşım sistemiyle desteklenen çok gruplu ısıtıcı lambalarla donatılmıştır.5 ~ 10 dakikada yüksek hızda açma ve ısıtma gerçekleştirebilirBu arada geleneksel yağ ısıtma cihazından 2 kat daha fazla enerji tüketimi tasarruf ediyor.
5Otomatik Hidrolik Sistem
Hidrolik sistem, yüksek kalite laminasyonu sağlamak için otomatik olarak istikrarlı ve büyük basınç sağlar.
6.İnsan-Makine Arayüz Sistemi
10 inç renkli dokunmatik ekranla donatılmış, kolay ve kullanışlı. Operatör, makinenin çalışma durumunu herhangi bir zamanda dokunmatik ekrandan görebilir.
7. Hava şaktı ve gerilim kontrol sistemi
Hava şaftı,filmi yüklemek kolay,hava şaftının derecelendirilmesi ile film konumunu doğru. Aynı zamanda akıllı gerginlik sistemi,filmin gerginliğini kontrol etmek kolaydır.Laminasyon performansını artırmak.
8. Yüksek hassas kesme sistemi
Pnömatik çekme ve ayırma cihazı ile koordine edilmiş disk bıçağı, BOPP ve OPP filmlerini mükemmel bir şekilde kesebilmektedir.
(PET veya ince folyo kullanıyorsanız, zincir bıçağı ve sıcak bıçağı kesme cihazımız var.)
9- Kavrama karşıtı sistem.
Özellikle ince kağıt için tasarlanmış dalgalanmış teslimat ve eğrilik karşıtı sistemi benimseyin, kağıt eğriliklerinden kaçının.
10- Otomatik Yatak.
IR sensörü ile donatılmış, otomatik olarak levhaları sayabilir. Üç yönlü yüksek hızlı pnevmatik yığıcı levhaları otomatik olarak ve durmadan toplayabilir.
Teknik parametreler
FM-1100 Otomatik Dikey Laminasyon Makinesi
Model
FM-1100
Max. Kağıt Boyutu
1000 × 1080 mm
Min. Kağıt Boyutu
285 × 350 mm
Önerilen Kağıt Kalınlığı
100 - 500 gsm
Önerilen Film Kalınlığı
8 ~ 35 mikron
Hız.
100 m/min
Voltaj
380 V 50 Hz
Toplam Güç
75 kw (Konfigurasyona bağlı)
Çalışma gücü
25 ~ 40 kw
Dönüm Doğruluğu
± 2 mm
Normal Laminasyon Basıncı
5 ~ 15 Mpa
Kaplama yapıştırıcısı miktarı
3 ~ 8 g/m2
Boyut (L*W*H)
9600 × 2600 × 2700 mm
Toplam Ağırlık
9500 kg
Yapılandırma

1Besleyici kısmı.

Yüksek hızlı ofset besleyicisi ve zincir tahriksiz durmaksızın önceden yığma sistemi ile donatılmış, yüksek hızlı ve durmaksızın sürekli kağıt beslemesini gerçekleştirebilir ve üretim verimliliğini büyük ölçüde artırabilir.Makine kolay çalıştırılması için insan-makine etkileşimli kontrol düğmeleri benimser.

2Teslimat platformu.

Yüksek hassasiyetli kağıt durak ön düzenleyicisi ve yan düzenleyicisi ile donatılmış,kağıt doğru bir şekilde konumlandırılır ve kuyruk konumlandırması küçük bir hata ile doğru olur;Esnek ayarlanabilir kağıt presleme tekerleği grubu, istikrarlı kağıt beslenmesini sağlamak için farklı kağıt boyutlarına adapte olabilir.Aynı zamanda, hızlı ve pürüzsüz kağıt beslenmesini sağlamak için, güzel bir görünümle, statik olmayan paslanmaz çelik desen plakaları kabul edilir.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 2FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 3

3.Laminasyon Ana Bölüm

Kurutma bölümü, içine yerleştirilmiş ısıtıcı lambalarla donatılmış, kurutma kanalı termal dolaşım sistemi ile tamamlanmış, özel bir malzeme ile kaplanmış, 800 mm çapında büyük bir kurutma silindirini benimsiyor.Bu sadece ısıtma süresini büyük ölçüde azaltmakla kalmaz, ısıtma etkisini iyileştirir ve kaplama kalitesini sağlarken aynı zamanda çok fazla enerji tüketimini de tasarruf eder.
Çekirdek laminatör kısmı, en son yerleşik elektromanyetik ısıtma teknolojisi ile donatılmış, 320 mm çapında yüksek hassaslıklı çelik silindir kullanır.Sıcaklık kontrolü daha istikrarlıdır.,ve kaplama kalitesi etkili bir şekilde iyileştirilir;
Yüksek hassasiyetli kauçuk laminatör silindirinin 300 mm çapı, yüksek kaliteli kauçuk malzemelerini benimser ve yüzey laminatör kalitesini sağlamak için pürüzsüz ve düztür.
Elektrikli cihaz, elektromanyetik ısıtma sistemi ile programlanabilir sistemle merkezileştirilmiştir.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 4FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 5FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 6

4Yapıştırıcı kaplama kısmı

Yüksek hassasiyetli yapıştırıcı kaplama sistemi, kazık ve rulo arasındaki konumu kontrol ederek kaplamanın kalınlığını ince ayarlayabilir.Laminasyon kalitesini garanti ederken yapıştırıcı tüketimini azaltır.
Otomatik yapıştırıcı dolaşım sistemi yapıştırıcının otomatik dolaşımını gerçekleştirebilir, ki bu bakım ve temizlik için daha kolay ve daha uygundur.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 7FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 8FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 9
Havalandırma şaktı, filmi kolayca yüklemek için ölçekle işaretlenmiştir.Havalandırma deliği için şişme gaz tabancası var.Film rulolarının gerilmesi gerilme denetleyicisi aracılığıyla kolayca ayarlanabilir.Elektrikli atık film sarma rafı, fazla atık filmi sarmaya yardımcı olur.
10 inç renkli insan-bilgisayar etkileşimi dokunmatik ekranla donatılmış, arayüz basit ve kullanımı kolaydır.Ekran ekranı aracılığıyla makinenin çalışma durumunu herhangi bir zamanda görebilir ve çeşitli parametreleri kolayca ayarlayabilir ve ayarlayabilir;Yeni bir NC tek tıklama başlatma düğmesi, operatörün makineyi hızlıca çalıştırmasını kolaylaştırmak için eklenmiştir.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 10
5- Kırma kısmı.
Disk bıçağı, pnevmatik rulo ayırma sistemi ile koordine, mükemmel BOPP ve OPP film kesmek olabilir.
(PET veya metalize folyo kullanıyorsanız, var Zincir bıçak ve sıcak bıçak kesme aygıtı isteğe bağlı)
Kağıt eğrilik karşıtı mekanizması, ince kağıt laminasyonundan sonra oluşabilecek kıvrılma sorununu çözebilir, böylece kağıt daha düz hale gelir ve daha sonraki kesimi ve yığmayı kolaylaştırır.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 11FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 12FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 13
Zincir bıçağı ((Farklı)
PET ve ince folyo için tasarlanmış yüksek hızlı zincir bıçak kesme, PET, PVC, BOPP, alüminize film vb. gibi filmlerin çoğunu kuyruk filmi olmadan kesebilmektedir.Ayarlama paneline veri girerek ayarlamak kolaydır.
Sıcak bıçak (ihtiyaç duyulmaz)
Endüstrideki en son teknoloji sıcak bıçak kesme sistemi, PET, PVC, BOPP, alüminize film gibi tüm filmleri kuyruk filmi olmadan hızlı ve mükemmel bir şekilde kesebilir.Servo ile kontrol ediliyor., Laminasyon ana ünitesi ile senkronize.Ayarlama paneline veri girerek ayarlamak kolaydır.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 14
6- Yükleme kısmı.
Kağıt kesildikten sonra, kağıt dalgalanma mekanizması üzerinden çok ince olsa bile, kağıt pürüzsüz bir şekilde alınabilir;
Ventilatör grubu, hız çok hızlı olduğunda kağıdın alıcı yığından uçmasını önlemek için aşağı itiş sağlar.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 15FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 16
Otomatik kağıt yığıcı aynı anda tek veya birden fazla kağıt yığabilir.Kağıt taşımak ve sonraki işleme uygun olan düzgün bir şekilde yığılır;Yığılmış kağıt otomatik olarak kızılötesi sensörü ile sayılabilir.
En son otomatik yığma tahtası değişim teknolojisi ile donatılmış, kağıt yığma kapasitesi neredeyse dolu olduğunda otomatik olarak kağıt çıkarabilir ve alabilir,Bu, manuel pano değişimi için gereken insan saatlerini büyük ölçüde tasarruf eder.Ve önemli ölçüdeİş verimliliğini arttırır.
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 17
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 18
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 19
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 20
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 21
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 22
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 23
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 24
FM-1100 Yuvarlak Bıçaklı Çeşitli Fonksiyonlu Otomatik Dikey Film Laminasyon Makinesi 25
S1.Bir üretici veya ticaret şirketi misiniz?
Cevap: Şangay ofisimiz esas olarak ihracat yapıyor.Zhejiang eyaletinin Wenzhou şehrinde kendi fabrikamız var.
S2.Makine garantisi nedir?
A: Bir yıl. Garantiden sonra, hala alıcıya düşük maliyetle teknik destek veriyoruz.
S3. Sipariş verirken üretim süresi nedir?
A: Normalde yaklaşık 10-20 gün.
S4. Teslimat süresi nedir?
A: Depozito sonrası 15-30 gün.
S5. Şirketiniz müşteriler için nakliyeyi halledebilir mi?
A: Evet, sadece bize varış limanı veya konteyner sahasını söyleyin.
S6. Paket güçlü mü?
A:Evet.Uzun mesafeli yol taşımacılığı ve çeşitli hava koşulları için uygun nem ve şok geçirmez ambalajı benimsiyor.Tam bir bakım ve işletme kılavuzu seti de dahil edilmiştir.
S7. Makine montajı ve eğitimi nasıl?
A: (1) Fabrikamızda ücretsiz eğitim veriyoruz;2) Kurulum ve eğitim için fabrikaya teknisyen (mühendis) gönderebiliriz.Uçak yolculuğu ve konaklama ücretini ödeyeceksiniz. Ayrıca her teknisyenin günlük ücretleri 100 USD'dir.
S8. Stokta makineleriniz var mı?
A: Standart model için, stokta büyük bir miktarımız var.Özel model için, sizin için üretmek için 20-30 güne ihtiyacımız var.
S9. Makinelerin kalitesini nasıl garanti edebilirsiniz?
A: Her makine kaliteyi sağlamak için teslimattan en az 24 saat önce test edilecektir.
Ve garanti süresince, makinenin herhangi bir sorunu olursa yedek parçaları bedavaya vereceğiz.
S10. Paketlemeden önce makineleri denetliyor veya çalıştırıyor musunuz?
A: Tabii ki yapıyoruz. Paketlemeden önce makineyi düzeltmek için QC departmanımız var.
Eğer test çalışması yapmak için belirli bir malzeme kullanmak istiyorsanız, malzemenin maliyetini ödemeniz gerekir.
S11.Ödeme süresi nedir?
A:T/T %30 ön ödeme, bakiye teslimattan önce ödenir.Ayrıca West Union veya L / C ile ödemeyi kabul ediyoruz.
S12. Fabrika ziyaretini kabul ediyor musunuz?
A: Ziyaretinize sıcak bir şekilde hoş geldiniz.
S13. Baskı alanında kaç yıldır çalışıyorsunuz?
A: 2008'den beri Şangay şirketi, fabrika 25 yıldan fazla.
S14. Kaç müşteriniz var?
A: Makinelerimizi yaklaşık 60 ülkeye sattık.Güney Afrika, Fas ve İtalya'da ajanlarımız var.

İletişim bilgileri
Ms Caren

Telefon numarası : +8613818020601

Naber : +8613816748090