Mesaj gönder

Yağ Isıtma Bopp Film Laminasyon Makinesi Çok Fonksiyonlu Kuru Plastik

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PRINTYOUNG
Sertifika: CE
Model numarası: SWAFM-1050
Min sipariş miktarı: 1 Takımları
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kutunun içine ilk olarak paketlenmiş ve daha sonra dış ambalaj için ahşap dava ile takviye
Teslim süresi: ödemenizi aldıktan sonra 30 iş günü
Ödeme koşulları: T/T veya Western Union
Yetenek temini: aylık 30 setleri
Maksimum Kağıt Boyutu: 1000*780mm Minimum Kağıt Boyutu: 300*440mm
Laminasyon Hızı: 0-50m/dak kağıt kalınlığı: 125-500gsm
Vurgulamak:

otomatik laminasyon makinesi

,

kağıt laminasyon makinesi

,

Çok Fonksiyonlu BOPP Film Laminasyon

Yağ Isıtma Bopp Film Laminasyon Makinesi Çok Fonksiyonlu Kuru Plastik

Özellikler:

model SWAFM-1050
Maksimum Kağıt Boyutu 1000 * 780mm
Min Kağıt Boyutu 300 * 440mm
Laminasyon Hızı 0-50m / dakika
Kağıt Kalınlığı 125-500g / ㎡
Toplam güç 58Kw
Genel boyutları 13000 * 2200 * 3000mm
Ağırlık 7500kgs

Açıklama :


SWAFM-1050, çok fonksiyonlu bir BOPP film Laminasyon makinesi olan yüksek hızlı otomatik laminat, su bazlı laminasyon için ve ayrıca yağ bazlı laminasyon ve önceden yapıştırılmış film laminasyonuna uygundur. Laminasyon sırasında, film önce tutkalla kaplanacak ve büyük ısıtma merdanesi ve kurutma sistemi ile kurutulacaktır. Bu arada, kağıt uzunluk denetleyicisi ile donatılmış otomatik besleyici kağıt tabakalarını laminasyon ünitesine gönderir. Ardından, laminasyon ünitesi, kaplanmış filmi ısı ve basınç ile kağıda lamine edecektir. Büyük ısıtma silindiri, sıcaklığın hızla artması ve istikrarlı ve doğru bir şekilde tutulduğu su devridaim ısıtma sistemini benimser. Lamine ürünler direkt olarak sarılabilir veya film kenarında kesik kesikler için disk kesiciye gönderilebilir ve daha sonra kesme silindirleri ile kağıt tabakalarına kesilebilir. Kesilmiş kağıt sayfaları nihayetinde alternatif olarak elle besleme masasına veya otomatik istifleyiciye taşınacaktır.


UYGULAMALAR: İki çeşit filme uymak için: önceden yapıştırılmış film ve yapışkan olmayan film


1. Otomatik kağıt besleyici kağıtları otomatik olarak beslemek için yağsız vakum pompası kullanır. Makine çalışırken bile kağıt eklenebilir, bu da çalışma verimliliğini çok artırır.

2. İnsan-makine arayüz sistemi: renkli dokunmatik ekran makinenin çalışmasını kolaylaştırır. Dokunmatik ekranda, operatör kağıt ebadı, bindirme uzunluğu ve çalışma hızı vb. Girdiğinde, makine tamamen otomatik işlem gerçekleştirebilir. Dokunmatik ekranda, makinenin çalışma durumu her an kontrol edilebilir.

3. Otomatik kağıt besleme sistemi fotoelektrik ve mekanik sistemler tarafından kontrol edilen hiçbir kağıt koruyucusu, kağıt koparma koruyucusu ve kağıt üst üste tutma koruyucusu ile donatılmıştır. Hiçbir kağıt, kağıt kopması veya kağıt üst üste binme meydana gelmediğinde, makine kendiliğinden koruma için otomatik olarak duracaktır .

4. Taşıma masası hava aspiratörü ve ön kısım vb. Ile kağıt nakliyesini ve örtüşmesini düzenlemek ve laminasyon ön provizyonunu geliştirmek için döşenmiştir.

5. Yüksek hassasiyetli krom kaplama ısıtma silindiri, sıcaklık kontrolünde mükemmel performansa sahip dahili yağ ısıtma sistemi ile donatılmıştır. Laminasyon sıcaklığı uygulamalar üzerine ayarlanabilir. 6. Hidrolik basınç sistemi, iyi laminasyon kalitesini garanti etmek için otomatik olarak büyük ve sabit bir basınç sağlar.

7. Hava genleşme şasisi filmi serbest bırakır ve film bırakma hassasiyetini mükemmelleştirir ve ayrıca film rulosunun yüklenmesi ve boşaltılmasını çok daha rahat hale getirir.

8. Hava genleşme şaftının ve frenleme tertibatı kombinasyonu, film serbest bırakma gerginliğini ve serbest bırakma hızını ayarlayabilir.

9. Kesme ünitesi ve kağıt alma ünitesi laminasyon ünitesinden kolayca uzaklaştırılabilir. Bu özel tasarım, makine bakımını daha kolay hale getirir.

10. Pnömatik kesim sistemi, operatör dokunmatik ekranda uygulanabilir kağıdın boyutunu girdiği sürece otomatik kağıt kesmeyi gerçekleştirir.

11. Kağıt alma ünitesi, sadece titreşimli alıcı tabla ile sargı silindiri ile donatılmıştır. Kesildikten sonra, lamine kağıt otomatik olarak titreşimli alıcı tablasına gönderilir ve siparişe konur. Lamine kağıt kesilmezse, sargı silindiri ile otomatik olarak sarılabilir.

İletişim bilgileri
Ms Caren

Telefon numarası : +8613818020601

Naber : +8613816748090